moghavemat
03 شهریور 1401 - 15:32

فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل در شهرداری پاکدشت تجلیل شدند

پاکدشت- ایرنا- همزمان با دومین روز از هفته دولت و با حضور فرماندار و مسئولان شهرستان پاکدشت، از فرزندان شهدا و ایثارگران شاغل در شهرداری پاکدشت تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، فرماندار شهرستان پاکدشت در این مراسم که روز پنجشنبه در محل شهرداری این شهر برگزار شد اظهار داشت: خانوده معظم شهدا چشم و چراغ امت  هستند و همین جمله کفایت می‌کند که مردم و مسئولان همواره خود را قدردان ایثار و از خودگذشتگی خانواده معظم شهدا که بزرگترین سرمایه خود را تقدیم راه اسلام کردند، بدانند.

محسن اردستانی تصریح کرد: پدارن شما مردانه در راه دفاع از میهن،  اسلام، انقلاب اسلامی و اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی همه هستی خود را فدای کردند و قدردانی از این ایثار جز با حرکت در مسیر خون شهدا که همان خدمت‎رسانی به جامعه است محقق نمی‌شود.

محسن اردستانیوی افزود: فرزندان شهدا که نام پدران خود را به همراه دارند باید نمونه و اسوه‌ای کامل از افراد مفید در جامعه باشند، کسانی که با تأسی به روش و منش پدران خود مسئولانه وارد میدان خدمت به جامعه شده و با تمام توان در رفع مشکلات مردم گام بر می‌دارند.

اردستانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت گفت: شهیدان رجایی و باهنر مظهر ساده زیستی، شجاعت، شهامت و کار جهادی در کشور بودند و دولت سیزدهم نیز تلاش دارد تا با حرکت در مسیر این شهدا، اهداف والای نظام را دنبال کرده و در مسیر حفظ دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی گام بردارد.

نماینده دولت در شهرستان پاکدشت گفت: در یک سال گذشته، اقدامات بسیار موثری در سطح شهرستان پاکدشت انجام شده که بخشی از این اقدمات در قالب ۹۳ طرح و با اعتبار یکهزار میلیارد تومان در مناطق مختلف شهری و روستایی پاکدشت افتتاح می‌شود.

یکی از مهمترین مطالبات این جامعه والامقام، تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل است

یکی از مهمترین مطالبات این جامعه والامقام، تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل استشهردار پاکدشت نیز در این مراسم با تقدیر از تلاش فرزندان شهدای شاغل در شهرداری گفت: یکی از مهمترین مطالبات این جامعه والامقام، تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل است که این مهم در شهرداری به ‌طور جدی در حال پیگیری است و تحقق این امر مهم نوعی خدمت ارزنده به جامعه ایثارگران است.

حمیدرضا شیخ‌ویسی افزود: حضور فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران در جامعه همواره سبب خیر و برکت برای نظام مقدس جمهوری اسلامی است و موجب تثبیت ریشه‌های انقلاب و تداوم و مطرح شدن نام ایران در جهان به دلیل ایستادگی و از خود گذشتگی شهدا ، جانبازان و ایثارگران می‌شود.

حمیدرضا شیخ‌ویسیوی گفت: برگزاری این جلسه در راستای پاسداشت و ترویج آرمان‌ها و ارزش‌های والای فرهنگ ایثار و شهادت صورت گرفته و تلاش می‌شود تا با تجلیل از این افراد، فرهنگ  ایثارو از خودگذشتگی در جامعه ترویج داده شود. پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 654941