moghavemat
03 مرداد 1401 - 21:27

دوربین های عوارضی محمدیه و مهرگان خاموش شدند

قزوین – دادستان قزوین از خاموشی کامل دوربین‌های عوارضی محمدیه و مهرگان و همچنین بخشودگی جرائم و عوارض مرتبط با این دوربین ها برای خودورهای پلاک قزوین خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که شهروندان شهر محمدیه و مهرگان از فعالیت دوربین عوارضی محمدیه و مهرگان گلایه داشتند، دادستان قزوین بعد از ظهر امروز با حضور در محل عوارضی از خاموشی دائم این دوربین‌ها خبر داد.

خبرنگار مهربا توجه به اینکه جابجایی عوارضی محمدیه و مهرگان و انتقال آن به بعد از شهر محمدیه از مطالبات جدی مردم محمدیه و مهرگان بود، ۲۲ فروردین سال جاری وزیر راه و شهرسازی دستور جابجایی عوارضی را صادر کرد.

از سوی دیگر به واسطه هزینه‌های بالا و همچنین زمان طولانی که برای این نقل مکان نیاز بود، ۲۶ تیرماه دادستان قزوین در دستوری اعلام کرد دوربین‌های عوارضی خاموش شود تا مردم محمدیه و مهرگان در این مدت بتوانند به راحتی از اتوبان تردد کنند.

اما علی رغم دستور مدعی‌العموم این دوربین‌ها خاموش نشده بود تا حسین رجبی دادستان قزوین بعد از ظهر امروز دوشنبه با حضور در محل عوارضی از خاموشی کامل دوربین اطلاع دهد.

وی همچنین بیان کرد: با دستور قضائی کلیه عوارض و جریمه‌های مربوط به دوربین این عوارضی از سال ۹۹ تا به امروز برای خودروهای دارای پلاک قزوین بخشیده خواهد شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 463112