moghavemat
17 شهریور 1401 - 07:30

روند عادی تردد زوار در مرز خسروی/ مرز از ۵ صبح تا ۱۹ عصر باز است

سرپرست فرمانداری قصرشیرین گفت: وضعیت مرز به روند عادی برگشته و تردد زوار به صورت روان و بدون هیچ مشکلی در حال انجام است.

محمد حیدری سرپرست فرمانداری قصرشیرین امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، در خصوص آخرین وضعیت مرز خسروی با توجه به مشکلات روز گذشته این مرز، اظهار کرد: ظهر روز گذشته بدلیل مشکلاتی که در زیرساخت‌های طرف عراقی پیش آمد، در وقفه‌ای کوتاه روند اعزام زائران متوقف شد.

وگووی ادامه داد: بلافاصله با رأی‌زنی‌ها و حمایت‌های فنی صورت گرفته با طرف عراقی مشکلات برطرف شد و در نهایت تمامی زائران حاضر در پایانه مرزی خسروی تا ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه شب گذشته عازم عتبات عالیات شدند.

سرپرست فرمانداری قصرشیرین گفت: امروز از ساعت ۵ صبح در خدمت زائران عزیز هستیم؛ وضعیت مرز به روند عادی برگشته و تردد زوار به صورت روان و بدون هیچ مشکلی در حال انجام است و طرف عراقی هم هماهنگی و همکاری لازم را با ما دارد.

به صورتطرفوی ساعت فعالیت مرز خسروی را  از ساعت ۵ صبح تا ۱۹ عصر اعلام کرد و گفت: بنا بر توافق مقامات سیاسی جمهوری اسلامی ایران با دولت عراق مرز خسروی در این ساعت خاص فعال است، بنابراین ازدحام ایجاد شده در مرز به دلیل همین مسئله زمانی است که در دیگر مرزها وجود ندارد.

انتهای پیام/پ

انتهای

منبع: فارس
شناسه خبر: 722052