moghavemat
14 شهریور 1401 - 17:31

ورود یک هزار زائر پاکستانی از مرز ریمدان به ایران/ کمبود وسیله حمل‌و‌نقل ‌برای جابه‌جایی زائران

مسئول ستاد مردمی استقبال از زائرین پاکستانی پایانه مرزی ریمدان گفت: تنها مشکل موجود در این پایانه مرزی کمبود اتوبوس جهت حمل و نقل است که با تمهیدات صورت گرفته قرار شد تا این مشکل به زودی برطرف شود.

- اخبار استانها -مهدی جهان‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در دشتیاری اظهار داشت: خدمت‌رسانی از زائران پاکستانی اربعین حسینی در پایانه مرزی "ریمدان" شهرستان دشتیاری واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان در حال انجام است و با وجود پای کار بودن خادمین مردمی مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

دشتیاریدشتیاریمسئول ستاد مردمی استقبال از زائرین پاکستانی پایانه مرزی ریمدان اظهار داشت: با نزدیک شدن به روز اربعین تعداد زواری که از کشور پاکستان وارد می شوند بیشتر شده که کار را سخت تر می‌کند. موکب‌های مردمی و نهادهای مختلف هم افزایی خوبی در این منطقه رقم زده اند که موجب خدمت رسانی بهتر به زوار عزیز شده است.

خدمت‌رسانی دانشجویان اهل سنت سیستان و بلوچستان به زائران پاکستانی اربعین

خدمت‌رسانی دانشجویان اهل سنت سیستان و بلوچستان به زائران پاکستانی اربعینشوق خدمت‌رسانی به زائران پاکستانی اربعین در میان مردم سیستان و بلوچستان

شوق خدمت‌رسانی به زائران پاکستانی اربعین در میان مردم سیستان و بلوچستانآمادگی پلیس سیستان و بلوچستان برای تردد ایمن زائران پاکستانی/ 20 تیم مسیر زائران را کنترل می‌کنند

آمادگی پلیس سیستان و بلوچستان برای تردد ایمن زائران پاکستانی/ 20 تیم مسیر زائران را کنترل می‌کنندمسئول ستاد مردمی استقبال از زائرین پاکستانی پایانه مرزی ریمدان تصریح کرد: در روز آتی حدود یک هزار زائر از پایانه مرزی ریمدان به کشور ایران وارد شد که پیش‌بینی می‌شود در روزهای آینده این تعداد به چند هزار نفر در روز برسد.

جهان‌زاده تاکید کرد: تنها مشکل موجود در این پایانه مرزی کمبود اتوبوس جهت حمل و نقل است که با تمهیدات صورت گرفته قرار است تا این مشکل به زودی برطرف شود.

انتهای پیلام/393/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 714034