moghavemat
09 مرداد 1401 - 11:49

خانی: یک ریال هم به صندوق ملی مسکن واریز نشده است

نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال در بودجه تصویب کردیم که ۲۵ هزار میلیارد تومان به صندوق ملی مسکن داده شود که متأسفانه تاکنون حتی یک ریال هم به این صندوق واریز نشده است.

‌به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر خانی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۹ مردادماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی اظهار داشت: حال و روز مسکن خوب نیست، این در حالی است که طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی باید امسال دو میلیون مسکن به مردم تحویل داده شود.

به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر خانی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۹ مردادماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی اظهار داشت: حال و روز مسکن خوب نیست، این در حالی است که طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی باید امسال دو میلیون مسکن به مردم تحویل داده شود.خبرنگار مهروی بیان کرد: با برخوردهایی که امروز سازمان برنامه و بودجه دارد هیچ اتفاقی در زمینه ساخت مسکن نخواهد افتاد. امسال در بودجه تصویب کردیم که ۲۵ هزار میلیارد تومان به صندوق ملی مسکن داده شود که متأسفانه تاکنون حتی یک ریال هم به این صندوق واریز نشده است.

وی بیان کرد: با برخوردهایی که امروز سازمان برنامه و بودجه دارد هیچ اتفاقی در زمینه ساخت مسکن نخواهد افتاد. امسال در بودجه تصویب کردیم که ۲۵ هزار میلیارد تومان به صندوق ملی مسکن داده شود که متأسفانه تاکنون حتی یک ریال هم به این صندوق واریز نشده است.نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سازمان برنامه و بودجه هیچ اعتقادی به ساخت دو میلیون مسکن ندارد که باید با آنان برخورد شود، چرا که در غیر این صورت سال آینده با بحران مسکن رو به رو خواهیم شد.

نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سازمان برنامه و بودجه هیچ اعتقادی به ساخت دو میلیون مسکن ندارد که باید با آنان برخورد شود، چرا که در غیر این صورت سال آینده با بحران مسکن رو به رو خواهیم شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 505022