moghavemat
14 مرداد 1401 - 15:03

آمادگی کامل نیرو‌های مسلح برای حراست از کشور

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: تمام تلاش نیرو‌های مسلح برای ایجاد صلح و امنیت در کشور و مرز‌ها است و نیرو‌های مسلح در هر رخدادی آماده هستند.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل هاشم امروز در جمع نیرو‌های سپاه و فراجا در ستاد سپاه عاشورا گفت: رزمایش مشترک بین سپاه و فراجا ابتکار بسیار شایسته‌ای است که در سطح کشور و در استان‌های مختلف انجام می‌شود.

او  با قدردانی از حضور مقتدرانه نیرو‌های مسلح در مرز‌ها در طول ۴۳ سال گذشته، گفت: این قهرمانان هر گونه تجاوز و شرارت را محکم پاسخ داده اند و اینک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و فرماندهی انتظامی با این صبحگاه همدلی و اقتدار خود را به تصویر کشیده اند.

انقلاب اسلامیاو  ادامه داد: تمام تلاش نیرو‌های مسلح برای ایجاد صلح و امنیت در سطح کشور و مرز‌ها است و برای ایجاد امنیت و اقتدار همیشه آماده باش هستند تا اگر روزی دشمنان در ذهن و فکرشان تعرض به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته باشند، به موقع ورود کنند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با اشاره به وقوع سیل در نقاط مختلف کشور گفت: در هفته‌های گذشته بیشتر استان‌های کشور درگیر سیل بود، اما سپاه، بسیج، ارتش جمهوری اسلامی، هلال احمر، نیرو‌های امدادی و ستاد بحران کشور دست در دست هم دادند تا به آسیب دیدگان یاری رسانند و جلوی خسارت‌ها را بگیرند..

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم خاطرنشان کرد: پیام این صبحگاه این است که در هر رخداد طبیعی و غیر طبیعی همیشه نیرو‌های مسلح آمادگی دارند تا برای حفاظت و حراست از حضور یابند و من این ابتکار را به فرمانده کل سپاه و فرمانده انتظامی کشور تبریک می‌گویم.

نیرو‌های مسلحآقای زین العابدین خرّم استاندار آذربایجان‌شرقی نیز در این مراسم گفت: صبحگاه مشترک سپاه عاشورا و فرماندهی انتظامی استان در ایام عزاداری سیدالشهدا نشانه پایداری نیرو‌های مسلح در مسیر نهضت عاشورا است.

سپاه عاشورااو  افزود: نیروی‌های با انگیزه و انقلابی سپاه، بسیج و فراجا بار دیگر اقتدار خود را به نمایش گذاشتند.

سردار عباسقلی زاده فرمانده سپاه عاشورا نیز در ابتدای این مراسم با اشاره به وحدت مثال زدنی نیرو‌های مسلح استان گفت: همکاری مابین نیرو‌های مسلح در واقع افزایش عینی قدرت دفاعی کشور است.

او خاطرنشان کرد: مراسم صبحگاه امروز تجدید بیعت سپاه و فراجا با آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است و در خدمت نماینده رهبر معظم انقلاب در استان اعلام می‌کنیم که در دفاع از انقلاب اسلامی لحظه‌ای به خود تردید راه نداده و نخواهیم داد.

باشگاه خبرنگاران جوانآذربایجان شرقیتبریز

شناسه خبر: 536579