moghavemat
06 مرداد 1401 - 22:55

خاطرات رزمندگان کرمانشاهی دفاع مقدس جمع آوری می‌شود

کرمانشاه- رئیس حوزه هنری استان کرمانشاه گفت: خاطرات رزمندگان کرمانشاهی دفاع مقدس جمع آوری می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، به همت حوزه هنری کرمانشاه همزمان با سالگرد عملیات غرورآفرین مرصاد و روز کرمانشاه مراسم عصر خاطره بیسیم‌چی‌ها با روایتگری فرماندهان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس در سینما آزادی کرمانشاه برگزار شد.

خبرگزاری مهربیسیم‌چی‌هاافشین آزادی رئیس حوزه هنری استان کرمانشاه در این مراسم اظهار کرد: این مراسم باهدف تجلیل از رشادت‌های شهدا و ایثارگران بیسیم‌چی با حضور خانواده‌های معزز شهدای گرانقدر گردان لیله‌القدر، جمعی از پیشکسوتان عرصه ایثار و شهامت و مردم شریف کرمانشاه برگزار شد.

بیسیم‌چیوی افزود: در این مراسم حاج علی‌محمد زاده، حاج مجتبی واعظی، حاج محمد طالبی و تنی چند از رزمندگان بیسیم‌چی دفاع مقدس به بیان خاطرات جنگ تحمیلی پرداختند.

بیسیم‌چیآزادی با اشاره به تولیدات مختلف هنری با محوریت بیسیم‌چی‌ها تصریح کرد: در این برنامه علاوه بر روایتگری راویان بخش‌های متنوعی مانند قطعه موسیقی با عنوان یاور فرمانده‌ها، نمایش صحنه‌ای تئاتر با عنوان بیسیم‌چی‌، نماهنگ تولیدی با موضوع شهدای بیسیم‌چی، رونمایی از نماهنگ سلام فرمانده با گویش کُردی و..‌. اجرا شد.

بیسیم‌چی‌هابیسیم‌چی‌بیسیم‌چیوی با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری به جمع‌آوری و افزودن بر سرمایه خاطرات جنگ، خاطرنشان کرد: یکی از اولویت‌های اصلی حوزه هنری ضبط و جمع‌آوری خاطرات ایثارگران و یادگاران هشت سال دفاع مقدس است که درنهایت به تولید و انتشار آثار و تولیدات ارزشمند فرهنگی ختم می‌شود.

مقام معظم رهبری

منبع: مهر
شناسه خبر: 486960