moghavemat
19 شهریور 1401 - 10:30

وزیر کشور: مرز ظرفیت پذیریش زائر جدید ندارد/ مردم به سمت مرزها حرکت نکنند

وزیر کشور گفت: در هر حال جمعیت زیاد و گرمای زیاد اذیت کننده است، از این رو تلاش عزیزان این است که زوار حاضر در استان از مرز عبور داده شوند و در حال حاضر ظرفیت پذیریش زائر جدید در مرز وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، وزیر کشور پس از جلسه ستاد اربعین که در پایانه خسروی برگزار شد، در جمع خبرنگاران حاضر شد و اظهار داشت: تجمع و ازدحام در مرز خسروی بسیار زیاد است و این هم به دلیل حضور زوار حاضر در شهرهای نزدیک به این پایانه و همچنین مردمی که از شب‌های گذشته در این جا حضور داشته‌‌اند.

اربعینوی افزود: تلاش تمامی مسئولان اعم از استاندار، نیروهای مرزبانی و انتظامی بر این است که زوار عزیزمان بدون مشکل از مرز عبور کنند، ولی در هر حال جمعیت زیاد و گرمای زیاد اذیت کننده است، از این رو تلاش عزیزان این است که زوار حاضر در استان از مرز عبور داده شوند و در حال حاضر ظرفیت پذیریش زائر جدید در مرز وجود ندارد.

وحیدی ادامه داد: عبور زوار با مدیریت مناسبی در حال انجام است، البته گرمای هوا اذیت کننده است، از این رو از مردم انتظار داریم که به سمت مرزها حرکت نکنند و اجازه بدهند کار به شکل مناسبی مدیریت شود.

انتهای پیام/ح

منبع: فارس
شناسه خبر: 727460