moghavemat
09 شهریور 1401 - 10:09

اهالی پایتخت به استقبال اربعین رفتند

نمایشگاهی با هدف عرضه کالاهای فرهنگی خانواده و ملزومات سفر اربعین در مصلای امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

- اخبار فرهنگی -به گزارش خبرگزاری تسنیم، به مناسبت فرا رسیدن ایّام اربعین حسینی، همزمان با برگزاری اجتماع بزرگ اربعینی‌ها، نمایشگاهی با هدف عرضه کالاهای فرهنگی خانواده و ملزومات سفر اربعین، از 9 تا 14 شهریور ماه در طبقه اول شبستان شرقی مصلای امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

خبرگزاری تسنیمدر نمایشگاه کالای فرهنگی خانواده و ملزومات اربعین که با عنوان «سلام» برگزار می‌شود، انواع پوشاک ویژه همه اعضای خانواده، کتیبه‌ها و اقلام فرهنگی، لوازم سفر آسان و هدایای فرهنگی مرتبط با راهپیمایی اربعین عرضه خواهد شد. طرح نذر حجاب، آموزش رایگان عربی و ... از بخش‌های جنبی این نمایشگاه است.

امروز پنج شنبه 10 شهریورماه، از ساعت 17:30 تا 20 آیین بدرقه خادمان و زائران راهپیمایی جهانی اربعین در صحن مرکزی مصلای تهران برپا می‌شود. ساعات بازدید از نمایشگاه سلام هر روز از ساعت 17 تا 22 است واین نمایشگاه روز جمعه از ساعت 15، میزبان همه علاقه‌مندان خواهد بود.

ورودی‌های 6 و 7 در خیابان شهید قنبرزاده و ورودی شماره 1 در خیابان شهید بهشتی جهت ورود عموم به نمایشگاه در نظر گرفته شده وهمانند گذشته ایستگاه مترو شهید بهشتی نیز آماده خدمت‌رسانی است.

در ایّام برگزاری نمایشگاه پارکینگ خیابان شهید بهشتی، پارکینگ های شماره 6 و 7 در خیابان شهید قنبرزاده و پارکینگ عمومی شهید نقدی در مجموعه چهل سرا نیز برای خدمات‌رسانی به عموم مردم در نظر گرفته شده است.

آغاز جشنواره "تئاتر مقاومت" از پیاده‌روی اربعین/ تابع ستاد اربعین هستیم

آغاز جشنواره "تئاتر مقاومت" از پیاده‌روی اربعین/ تابع ستاد اربعین هستیم13 موکب از کاشان در مسیر پیاده‌روی اربعین فعالیت می‌کنند

13 موکب از کاشان در مسیر پیاده‌روی اربعین فعالیت می‌کنندشور و حال زائران اربعین در ‌مرزهای شرق کشور/ پذیرایی مطلوب از زائران پاکستانی در مرزهای میرجاوه و ریمدان

شور و حال زائران اربعین در ‌مرزهای شرق کشور/ پذیرایی مطلوب از زائران پاکستانی در مرزهای میرجاوه و ریمدانفراخوان سوگواره زائرین و جاماندگان اربعین حسینی منتشر شد

فراخوان سوگواره زائرین و جاماندگان اربعین حسینی منتشر شدانتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 690486