moghavemat
29 شهریور 1401 - 13:42

۲۰۰ برنامه ورزشی به مناسبت هفته دفاع مقدس در کردستان برگزار می‌شود

سنندج- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت: همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، حدود ۲۰۰ برنامه ورزشی در شهرهای مختلف استان برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا، حامد جولایی روز سه شنبه در نشست هماهنگی برگزاری ویژه برنامه های دستگاه ورزش و جوانان استان کردستان به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: انجام تبلیغات محیطی اماکن ورزشی و سطح اداره کل ورزش و جوانان کردستان و شهرستان های تابعه استان و تهیه و تدوین محتوای رسانه ای برای فضای مجازی از جمله این برنامه ها است.

وی اضافه کرد: تجلیل از کارکنان خانواده شهدا و جانبازان شاغل و بازنشسته اداره کل ورزش و جوانان کردستان، تجلیل از خانواده شهدای ورزشکار، برگزاری مسابقات ورزشی ویژه کارکنان ورزش؛ جوانان و ورزشکاران، برگزاری همایش کوه پیمایی ویژه کارکنان و برگزاری مسابقات کتابخوانی ویژه کارکنان، از دیگر برنامه‌های این اداره کل در هفته دفاع مقدس است.

وی با اشاره به اعزام پرسنل ورزش و جوانان استان در قالب کاروان های راهیان نور به مناطق جنگی، افزود: در این هفته، نشست مسوولان با جوانان در خانه جوان سنندج و جشنواره ورزش های بومی محلی در بخش بانوان نیز برگزار می شود.

تجلیل از مدال آوران فراملی توسط مسئولین ورزش و جوانان و سازمان بسیج ورزشکاران، برگزاری رزمایش همت مومنانه و همت جوانانه و کمک به مستمندان حوزه ورزش، برگزاری همایش های دوچرخه سواری، زورخانه ای و همگانی به این مناسبت و غبارروبی مزار شهدا از جمله برنامه هایی بود که مدیرکل ورزش و جوانان کردستان به آن اشاره کرد.

جولایی به رشادت های رزمندگان اسلام در جبهه های حق علیه باطل در دوران دفاع مقدس و جنگ تحمیلی اشاره کرد و گفت: وظیفه ما به عنوان خدمتگزاران و خادمان ملت یادآوری یاد و خاطره شهدای آن روزهای سخت ایران زمین است.

از ۳۱ شهریور تا ششم مهر ماه به هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است.

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 746621