moghavemat
27 مرداد 1401 - 09:22

80 واحد تولیدی در نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک قزوین شرکت می کنند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: بیش از 80 واحد تولید کننده در پنجمین نمایشگاه تخصصی توانمندی‌های صنایع کوچک شهرکها و نواحی صنعتی استان قزوین حضور پیدا می کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، رضا صفاری اظهار کرد: پنجمین نمایشگاه تخصصی توانمندی‌های صنایع کوچک شهرکها و نواحی صنعتی استان قزوین به مناسبت هفته صنایع کوچک برگزار می‌شود.

وی افزود: در سال تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین و گرامیداشت هفته صنایع کوچک و با توجه به استقبال واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی از چهار نمایشگاه برگزار شده و به منظور حمایت از صنایع کوچک، پنجمین نمایشگاه تخصصی توانمندی‌های صنایع کوچک و شهرکها و نواحی صنعتی استان قزوین برگزار می شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین اضافه کرد: هدف از برپایی این نمایشگاه، تبادل تجربیات و انتقال اطلاعات، توسعه بازار واحدهای صنعتی، آشنایی صنایع کوچک با یکدیگر، معرفی محصولات و برندهای صنایع کوچک، کمک به بازاریابی محصولات تولید شده، حمایت از صنایع و تولیدات بومی استان و استفاده از دستاوردهای نوین تولیدکنندگان است.

صفاری تصریح کرد: این نمایشگاه با حضور بیش از 80  واحد تولید کننده در حوزه های صنعت، غذایی، شوینده و بهداشتی، ساختمان، آموزش، منسوجات و همچنین واحدهای تولیدی و صنفی که در حوزه خوشه های فرآوری محصولات انگور، بسته بندی، شیرینی سنتی و باقلوا، کفش دانسفهان فعالیت می کنند برپا می شود.

وی در پایان گفت: پنجمین نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک و شهرک های صنعتی از تاریخ 1 الی 4 شهریورماه از ساعت 16 الی 22 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی(ره) جنب صدا و سیما پذیرای بازدید علاقمندان خواهد بود.

انتهای پیام/

انتهای

منبع: فارس
شناسه خبر: 613169