moghavemat
27 شهریور 1401 - 14:48

بیش از ۱.۶ میلیون گذر موقت برای اربعین صادر شد

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی با اشاره به حضور پلیس تا پایان بازگشت زائران گفت: برای اربعین امسال یک میلیون و ۶۰۰ هزار برگ گذر موقت صادر شد.

- اخبار استانها -به گزارش خبرگزاری تسنیم از قصرشیرین، سردار محمدعلی نوری‌نژاد در حاشیه بازدید از پایانه خسروی در جمع خبرنگاران به مأموریت بزرگ اربعین اشاره کرد و اظهار داشت: در این مأموریت خطیر همه دستگاه‌ها و حتی خود مردم به صورت خودجوش پای کار بودند تا کارها به فضل الهی به بهترین شکل ممکن انجام شود.

خبرگزاری تسنیمقصرشیرینقصرشیرینوی عنوان کرد: یکی از دستگاه‌هایی که به صورت شبانه روزی و از همان ابتدا، پای کار آمد پلیس خدمتگزار بود و در این مدت توانست خدمات بسیار خوب و شایسته‌ای به عموم زائران اربعین ارائه کند.

نوری‌نژاد گفت: صدور یک میلیون و 600 هزار گذرنامه و بیش از 600 هزار برگ تردد گذرموقت در کنار تمدید نزدیک به 400 هزار گذرنامه از جمله اقداماتی بود که پلیس به زائران برای خروج آن‌ها از مرز و شرکت در مراسم پیاده‌روی اربعین انجام داد.

شهید اربعین در رامیان تشییع شد

شهید اربعین در رامیان تشییع شدخدمت‌رسانی 100 بانوی طلبه استان لرستان در قرارگاه اربعین

خدمت‌رسانی 100 بانوی طلبه استان لرستان در قرارگاه اربعینانتقال 30 هزار زائر اربعین استان کرمان به مرزهای شلمچه و مهران

انتقال 30 هزار زائر اربعین استان کرمان به مرزهای شلمچه و مهرانوی تأمین امنیت مطلوب زائران از مبدا تا مقصد، هدایت و راهنمایی آن ها در طول مسیر، برپایی موکب های متعدد و اسکان و پذیرایی زائران را از دیگر اقدامات صورت گرفته پلیس برشمرد و گفت: مجموعه این اقدامات باعث رضایتمندی زائران شد که همین رضایتمندی سند افتخاری برای مجموعه فراجا است.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی به فراهم شدن زیرساخت‌های مناسب در پایانه خسروی اشاره کرد و گفت: امسال استقبال از این مرز چه برای خروج و چه ورود بیشتر از سال 98 بود و همین امر نشان می‌دهد شرایط مناسبی فراهم شده است.

نوری‌نژاد از اقدامات پلیس کرمانشاه و در رأس این مجموعه سردار جاویدان فرمانده و سردار سلمانی جانشین انتظامی استان در خدمات رسانی گسترده به زائران و حضور میدانی و شبانه‌روزی آن‌ها قدردانی کرد و گفت: خدمات‌رسانی پلیس به زائران تا بازگشت آخرین نفر آن‌ها ادامه پیدا می‌کند و همکاران ما در میدان خدمت حاضر خواهند بود.

انتهای پیام/ح

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 740726