moghavemat
27 مرداد 1401 - 14:49

کرمانشاه میزبان مسابقات کیک‌بوکسینگ بانوان کشور/وزن‌کشی اوزان آغاز شد

کرمانشاه - ایرنا - نایب رییس هیات کیک‌بوکسینگ استان کرمانشاه از برگزاری مسابقات کشوری این رشته در بخش بانوان از ۲۷ مرداد به میزبانی کرمانشاه در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسال خبر داد و گفت: وزن‌کشی این مسابقات از امروز پنجشنبه در سالن شهید بهشتی استادیوم آزادی شهر کرمانشاه آغاز شد.

«نوشین صفری‌کرمانشاهی» روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، از شرکت ۴۵۰ ورزشکار از سراسر کشور در این مسابقات خبر داد و افزود: پس از انجام وزن کشی، مسابقات از صبح جمعه به مدت ۲ روز آغاز می شود.

وی در ادامه از همکاری اداره کل ورزش و جوانان و همچنین هیات رزمی استان در راستای برگزاری مسابقات بانوان کیک بوکسینگ قدردانی کرد و ابراز امیداروی نمود برگزاری این مسابقات سطح کشور پس از سه سال تعطیلی به خاطر شیوع کرونا دوباره باعث شور و هیجان ورزشکاران دختر شود و به ورزش روی بیاروند.

صفری کرمانشاهی با اشاره به اقتدار و قدرت تیم های کیک بوکسینگ استان کرمانشاه و علاقه مندان زیاد به این رشته گفت: به این دلیل مسابقات را به میزبانی کرمانشاه برگزار کردیم که علاقه مندان و ورزشکاران خوب آن فرصت داشته باشند در همه رده های سنی در مسابقات حضور پیدا کنند.

وی در پایان ابراز امیداوری کرد: برگزاری این مسابقات کشوری پس از دوران کرونا باعث شود ورزشکاران زن کرمانشاهی دوباره به سالن های ورزشی برگردند و موجبات نشاط و سلامت خود و خانواده و جامعه را فراهم آورند.

وزن کشی ۲۰۰ نفر از ورزشکاران در نوبت صبح

وزن کشی ۲۰۰ نفر از ورزشکاران در نوبت صبحرئیس کمیته داوران این دوره از مسابقات نیز در گفت و گو با ایرنا با اشاره به اینکه استقبال خوبی از این دوره از مسابقات شده است، گفت: وزن کشی ورزشکاران در تمام رده های سنی امروز پنجشنبه انجام می شود و مسابقات به صورت رسمی از فردا جمعه آغاز خواهد شد.

«سمانه جمشیدی» افزود: در نوبت صبح امروز ۲۰۰ ورزشکار وزن کشی کردند و ۲۵۰ ورزشکار دیگر در نوبت عصر امروز کار وزن کشی را انجام می دهند.

به گفته وی ۴۰ داور قضاوت رقابت های این دوره را برعهده دارند.

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 615254